Τετάρτη, 23 Σεπτεμβρίου 2020
# M-NEWS:
Home | ΑΘΛΗΤΙΚΑ | [Gazzetta]: Τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ της τελικής φάσης του πρωταθλήματος Κ20 γυναικών
[Gazzetta]: Τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ της τελικής φάσης του πρωταθλήματος Κ20 γυναικών

[Gazzetta]: Τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ της τελικής φάσης του πρωταθλήματος Κ20 γυναικών

Α.Ο. Μαρκοπούλου, Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών, Π.Α.Ο.Κ. και Ναύαρχος Βότσης θα διεκδικήσουν το τριήμερο 4-6 Σεπτεμβρίου στο κλειστό του Μαρκόπουλου το τίτλο του πρωταθλητή Ελλάδας στο πρωτάθλημα κοριτσιών Κ20.

Αναλυτικά τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ:
Π.Α.Ο.Κ.
ΦΑΝΕΛΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΘΕΣΗΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣΥΨΟΣ
1Κυριακή ΤερζόγλουΚεντρική22/11/20031.86
3Άννα Μαρία ΜπάμπηΑκραία14/2/20011.75
5Βασιλική ΤσώνηΚεντρική1/6/20031.83
6Ελένη ΠαπαδοπούλουΛίμπερο17/2/20041.62
7Αναστασία ΣταματίουΛίμπερο28/11/20021.67
8Σωτηρία-Ελένη ΠιλιτσίδουΔιαγώνια20/3/20011.82
9Ελισάβετ ΗλιοπούλουΠασαδόρος25/1/20011.77
10Ισμήνη ΑινάληΠασαδόρος22/5/20041.75
11Ιωάννα ΑινάληΑκραία22/5/20041.78
13Σταματία ΚυπαρίσσηΑκραία20/6/20021.86
14Αρετή ΦουργκατσιώτηΑκραία30/9/20041.69
19Ελευθερία ΜιχοπούλουΑκραία8/3/20051.79
20Όλγα ΛόλαΔιαγώνια27/7/20041.84
Προπονητής: Γιάννης Χαριτωνίδης
Έφορος: Γιώργος Φουρκατσιώτης
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΦΑΝΕΛΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΘΕΣΗΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣΥΨΟΣ
1Θεοδώρα ΧατζηηλίουΚεντρική8/2/20051.81
2Εύα ΚολοβούΚεντρική18/1/20021.80
3Χριστίνα ΤολιοπούλουΚεντρική4/9/20041.81
4Αμαλία ΣκουλούδηΚεντρική19/7/20041.85
5Πολύμνια ΚυριακίδουΚεντρική16/11/20011.82
6Σταυρούλα ΕξιόγλουΠασαδόρος5/6/20041.71
7Γεωργία ΩραιοπούλουΛίμπερο16/10/20021.64
8Λίτσα ΓαροφαλάκηΠασαδόρος14/4/20031.75
9Κατερίνα ΣταυράκηΔιαγώνια17/6/20041.82
10Στέλλα ΕπίκουρουΑκραία17/1/20011.87
11Κατερίνα ΒογιατζόγλουΚεντρική20/5/20031.78
12Παρασκευή ΖαφειρίουΑκραία8/7/20061.75
13Αγνή ΤριλυράκηΑκραία28/2/20031.78
14Αγγελική ΤσιριμόκουΛίμπερο1/5/20031.56
15Ελπίδα ΠιτσιγκώνηΑκραία20/5/20051.75
Προπονητής: Δημήτρης Βαλσαμίδης
Στατιστικολόγος: Βασιλική Παπλωματά
Έφορος: Δημήτρης Λαζαρίδης
Γενικός Αρχηγός: Κλείτος Χατζηγεωργίου
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΦΑΝΕΛΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΘΕΣΗΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣΥΨΟΣ
1Άννα Χριστίνα ΜπρούμαΔιαγώνια6/10/20061.87
2Βασιλική ΠαυλοπούλουΠασαδόρος21/10/20021.69
3Αργυρώ ΜπρούμαΠασαδόρος6/10/20061.75
4Ανδριάννα ΛέκκαΚεντρική10/5/20021.81
5Ελένη ΘεοδοσοπούλουΠασαδόρος8/3/20021.69
7Αριάδνη ΣτεφανίδηΚεντρική11/2/20051.79
8Κατερίνα ΣιδεράκηΛίμπερο12/11/20051.68
9Αθανασία ΣκούραΑκραία31/12/20051.70
10Αγγελική ΠαπαλεξάτουΚεντρική8/2/20021.74
11Γεωργία ΑγγελοπούλουΑκραία11/2/20051.79
12Έλενα ΚούρκουλουΑκραία8/3/20061.67
13Κέλλυ ΚουραχάκηΛίμπερο13/10/20041.67
16Χαρίκλεια ΣπυροπούλουΑκραία18/9/20011.74
19Ξένια ΑλεξανδρίδηΚεντρική17/1/20021.78
20Ραφαηλίνα ΑγγελοπούλουΔιαγώνια17/10/20031.81
Προπονητής: Χρήστος Καράβολας
Έφορος: Κωνσταντίνος Μπρούμας
Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ REVOIL
ΦΑΝΕΛΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΘΕΣΗΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣΥΨΟΣ
1Παναγιώτα ΚαραγιάννηΑκραία7/4/20051.75
3Μαριάννα ΑνυφαντήΠασαδόρος26/3/20041.81
4Κατσίνη Ίρα ΡανιτσέφσκιΛίμπερο1/9/20031.73
6Νεφέλη ΧατζηγρηγορίουΠασαδόρος21/5/20021.83
7Κατερίνα ΑλλαγιάννηΚεντρική15/6/20041.84
8Έρικα ΓράβαρηΚεντρική4/11/20061.84
9Αναστασία ΔήμουΛίμπερο22/8/20041.73
12Βάλια ΕυαγγελίουΑκραία9/12/20051.81
13Ραφαέλα ΛεπενιώτηΑκραία-Διαγώνια17/8/20021.80
14Βίκυ ΠαπαδοπούλουΑκραία25/2/20021.80
15Χαρά ΜαρινάκηΚεντρική9/9/20011.84
16Πελαγία ΓεωργουλοπούλουΚεντρική28/8/20041.79
17Ιωάννα ΣπανάκηΔιαγώνια7/5/20041.82
18Θεοδώρα ΜποκήΚεντρική7/3/20021.86
Προπονητής: Τζιανγκρόσι Πασκουαλίνο (Ιταλία)
Α’ βοηθός προπονητής: Έλενα Κανελλοπούλου
Β’ βοηθός προπονητής: Δημήτρης Μουστάκας
Γυμναστής: Παναγιώτης Ρωξανάς
Έφορος: Παναγιώτα Λουκά
Φυσιοθεραπευτές: Dr Σωκράτης Ηλιάδης, Μαρία Ισάκογλου Physiomedica
Το πρόγραμμα του πανελληνίου κοριτσιών Κ20

Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου – 1η αγωνιστική

17.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil, Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυργιαλάνη, Πέρρου.

20.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Οικονόμου Βασ., Νικάκης, Πέρρου.

Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου – 2η αγωνιστική

17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil, Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου, Πέρρου.

20.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση, Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυργιαλάνη, Πέρρου.

Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου – 3η αγωνιστική

14.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Νικάκης, Κυργιαλάνη, Πέρρου.

… Δείτε ολόκληρο το άρθρο στη σελίδα που δημοσιεύτηκε – Πηγή: GAZZETTA

ΣΧΟΛΙΑ

Κάνε like τη σελίδα μας στο Facebook

Κάνε like για να μαθαίνεις τις ειδήσεις που ξεχωρίζουν!