Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020
# M-NEWS:
Home | ΑΘΛΗΤΙΚΑ | [Gazzetta]: Χάντμπολ: Το πρόγραμμα σε Α1 Ανδρών, Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών
[Gazzetta]: Χάντμπολ: Το πρόγραμμα σε Α1 Ανδρών, Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών

[Gazzetta]: Χάντμπολ: Το πρόγραμμα σε Α1 Ανδρών, Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών

Η διοργανώτρια αρχή των πρωταθλημάτων χάντμπολ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών.

Αναλυτικά:

Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020
Handball Premier (6η αγωνιστική)
Δαϊς 17:30, ΑΣΕ Δούκα- Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μπεμπέτσος)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τόλιος- Πατιός, Παρτεμιάν)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Νάσκος- Χαρίτσος, Αγγελίδης)
Σαλαμίνας 18:30, HC Σαλαμίνα- AEK
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)
Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- Άρη Νικαίας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Κυριακού- Παλαμιώτης, Σαμαράς)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Αθηναϊκός
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Τσάκωνας)
Πανοράματος 16:30 Honda Πανόραμα- AO Προσοτσάνης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Μεϊμαρίδης)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- Αναγέννηση Άρτας
(Τσιάνας- Γράψας, Κατσίκης)
Νέας Ιωνίας 18:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Ψύλλος- Καρυδάκης, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική)
Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- ΓΣ Παπασιδέρης
(Φωκίτης- Γιαβρούτας)
Αμοιρίδης 18:00, Ασπίδα Ξάνθης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Σαπανίδης- Αγγελίδης)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΟ Ιωαννίνων
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Βριλησσίων 18:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Σκλαβενίτης- Βήτας)
Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Πανελλήνιος
(Λεφάκης- Μπράμου)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Αβράμης- Χρόνης)

Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020
Handball Premier (6η αγωνιστική)
Φιλίππειο 13:00, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ (ΕΡΤSPORTS)
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική)
Κοζάνης 17:00, ΑΟ Κοζάνης- ΧΑΝΘ
(Πατιός- Πήτας)
Προσοτσάνης 17:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Μετς 18:30, Πανιώνιος- Δόξα Βύρωνος
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

… Δείτε ολόκληρο το άρθρο στη σελίδα που δημοσιεύτηκε – Πηγή: GAZZETTA

ΣΧΟΛΙΑ

Κάνε like τη σελίδα μας στο Facebook

Κάνε like για να μαθαίνεις τις ειδήσεις που ξεχωρίζουν!