Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2016
# M-NEWS:
ΑΘΗΝΑ:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
Home | ΑΘΛΗΤΙΚΑ | [Το Βήμα]: Κύπελλο Ελλάδος: Ξάνθη Καλλονή 3-1 και Λεβαδειακός-Πανσερραϊκός 3-1
[Το Βήμα]: Κύπελλο Ελλάδος: Ξάνθη Καλλονή 3-1 και Λεβαδειακός-Πανσερραϊκός 3-1

[Το Βήμα]: Κύπελλο Ελλάδος: Ξάνθη Καλλονή 3-1 και Λεβαδειακός-Πανσερραϊκός 3-1

Στις 15:00 η Ξάνθη θα υποδεχθεί την ΑΕΛ Καλλονής και ο Λεβαδειακός τον Πανσερραϊκό
Ολοκληρώνεται σήμερα, Πέμπτη, η 2η αγωνιστική της β’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας με πέντε αναμετρήσεις. Στις 15:00 η Ξάνθη θα υποδεχθεί την ΑΕΛ Καλλονής και ο Λεβαδειακός τον Πανσερραϊκό.
Στις 17:15 είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν οι αγώνες Τρίκαλα-ΠΑΟΚ στο δημοτικό στάδιο Τρικάλων και Καλλιθέα-Ατρόμητος στο δημοτικό στάδιο Καλλιθέας «Γρηγόρης Λαμπράκης».
Τέλος, στις 19:30 τα Χανιά θα υποδεχθούν τον Ολυμπιακό στο δημοτικό γήπεδο Περιβολίων.
Αναλυτικά πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογίες:
1ος όμιλος
Λάρισα – Πανελευσινιακός 2-1
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ 01/12/2016 (17:15)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Τρίκαλα 1-0-0 5-0 3
ΠΑΟΚ 1-0-0 2-0 3
ΑΕΛ 1-0-1 2-3 3
Πανελευσινιακός 0-0-2 1-7 0
2ος όμιλος
Πλατανιάς – Σπάρτη 1-0
Χανιά – Ολυμπιακός 01/12/2016 (19:30)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Ολυμπιακός 1-0-0 3-0 3
Πλατανιάς 1-0-1 1-3 3
Σπάρτη 1-0-1 4-1 3
Χανιά 0-0-0 0-4 0
3ος όμιλος
ΑΕΠ Ηρακλής-Απόλλων Σμ. 3-0
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 2-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Ηρακλής 1-1-0 3-0 4
Απόλλων Σμύρνης 1-0-1 1-3 3
ΟΦΗ 1-0-1 2-2 3
Παναθηναϊκός 0-1-1 1-2 1
4ος όμιλος
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα 0-1
Ξάνθη – ΑΕΛ Καλλονής 01/12/2016 (15:00)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
ΠΑΣ Γιάννινα 2-0-0 2-0 6
Αγροτικός Αστέρας 1-0-1 2-2 3
Ξάνθη 0-0-1 0-1 0
Καλλονή 0-0-1 1-2 0
5ος όμιλος
Άρης – Αστέρας Τρίπολης 3-3
Βέροια – Αιγινιακός 0-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Άρης 1-1-0 6-3 4
Αστέρας Τρίπολης 1-1-0 4-3 4
Αιγινιακός 1-0-1 1-3 3
Βέροια 0-0-2 0-2 0
6ος όμιλος
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ 2-2
Κέρκυρα – Λαμία 1964 2-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
ΑΕΚ 1-1-0 6-2 4
Λαμία 1-1-0 3-2 4
Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1-1 2-3 1
Κέρκυρα 0-1-1 2-6 1
7ος όμιλος
Παναιτωλικός – Πανθρακικός 1-0
Καλλιθέα – Ατρόμητος 01/12/2016 (17:15)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Παναιτωλικός 1-0-1 1-1 3
Πανθρακικός 1-0-1 3-1 3
Ατρόμητος 1-0-0 1-0 3
Καλλιθέα 0-0-1 0-3 0
8ος όμιλος
Κισσαμικός – Πανιώνιος 30/11/2016 (17:15)
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός 01/12/2016 (15:00)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν-Ι-Η ΤΕΡΜ. ΒΑΘ.
Κισσαμικός 1-0-0 2-0 3
Πανιώνιος 0-1-0 0-0 1
Λεβαδειακός 0-1-0 0-0 1
Πανσερραϊκός 0-0-0 0-2 0

… Δείτε ολόκληρο το άρθρο στη σελίδα που δημοσιεύτηκε – Πηγή: ΤΟ ΒΗΜΑ

ΣΧΟΛΙΑ

Κάνε like τη σελίδα μας στο Facebook

Κάνε like για να μαθαίνεις τις ειδήσεις που ξεχωρίζουν!