Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018
# M-NEWS:
ΑΘΗΝΑ:
19 °C 0 kmh
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
19 °C 3 kmh
Home | ΑΘΛΗΤΙΚΑ | [Gazzetta]: Που θα δείτε Αρης – Παναθηναϊκός και Nations League
[Gazzetta]: Που θα δείτε Αρης – Παναθηναϊκός και Nations League

[Gazzetta]: Που θα δείτε Αρης – Παναθηναϊκός και Nations League

O αγώνας Αρη – Παναθηναϊκού , τα άλλα ματς του πρωταθλήματος μπάσκετ και τα παιχνίδια του Nations League ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

ΕΡΤ2

14:00 Πόλο Α1:

15.45 Μπάσκετ: Παράλληλη μετάδοση «ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ», «ΡΕΘΥΜΝΟ – ΛΑΥΡΙΟ», «ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ», «ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ»

18:00 Μπάσκετ: Αρης – Παναθηναϊκός

Cosmote TV

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Σλοβακία-Τσεχία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Νορβηγία-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γεωργία-Ανδόρρα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Λετονία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αρμενία-Γιβραλτάρ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ολλανδία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βουλγαρία-Κύπρος, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ιρλανδία-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

06.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

07.50 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Κίνα, 1ος Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT8HD

Νovasports

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2)

19:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NHL (FOX Sports HD)

21:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Minnesota United – Colorado Rapids (Eurosport2)

22:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αργεντινή (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

24:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, DC United – FC Dallas (Eurosport2)

03:00 MLB (FOX Sports HD)

… Δείτε ολόκληρο το άρθρο στη σελίδα που δημοσιεύτηκε – Πηγή: GAZZETTA

ΣΧΟΛΙΑ

Κάνε like τη σελίδα μας στο Facebook

Κάνε like για να μαθαίνεις τις ειδήσεις που ξεχωρίζουν!